Navigace snadno a rychle O nás

 

O nás

 

Co děláme, a co umíme: Aktualizace map
Naše zkušenosti a schopnosti nabízíme již více než 15let. V prvopočátcích jako fyzická osoba, aktuálně jako právnická osoba. JIž od roku 2006 zajišťujeme a dodáváme zákazníkům aktuální mapové podklady a další nabízené služby.

Proč je aktualizace map důležitá?
Pro správnou funkci vašeho navigačního systému z důvodů neustálých změn silniční sítě, ale také pro dnešní dobu stále aktuálnější ekologické a ekonomické kritérium(najezdíte méně kilometrů a ušetříte palivo) je nezbytné aktualizovat mapové podklady. Dalším neméně důležitým aspektem je správný a bezpečný provoz autonomních a asistenčních systémů vozidel, která k bezproblémové a správné funkci potřebují aktualizovaná navigační data.

Jak aktualizaci map pořídit? 
Pro vybrané systémy lze aktualizaci map zakoupit v našem eshopu. Další nabídku produktů a služeb které nejsou k dispozici v eshopu můžete získat dotazem viz. kontakt

Proč pořídit u nás?
Vzhledem k více jak 15letům zkušeností disponujeme patřičným know-how v oblasti továrních navigačních systému a tak garantujeme profesionalitu, spolehlivost a technické znalosti. 

Naše služby jsou postaveny na kompletním a individuálním přístupu a řešení, zakládáme si na klientském přístupu, rychlosti, flexibilitě, profesionalitě.

Jaké další služby jsou dostupné?
Kódování vozidel pomocí autodiagnostiky, opravy továrních navigačních systémů.

Kde všude lze naše služby objednat?
Působíme na Českém a Slovenském trhu.

Tým www.navigace24.eu

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace